Adler Electric pot/Cooker AD 4496 Stainless steel/Black, 28 L, Lid included
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4496
- Saadavus: 3
-
102€
Adler Electric pot/Cooker AD 4496 Stainless steel/Black, 28 L, Lid included
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 420.00 mm |
| Brutokaal | 7.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 480.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 420.00 mm |
| Digitaalne taimer | Yes |
| Ekraan | LCD Display |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtme pikkus | 1.5 m |
| Kaarkäepide lihtsaks transportimiseks | Yes |
| Kaasas kate | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Maht | 28 L |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 5.20 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Paber/Papp | 1300.00 g |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| PET | 500.00 g |
| Producer product family | Electric pot/Cooker |
| Producer product name | AD 4496 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.80 kg |
| Taimeri kestus | 1-180 min |
| Tarvikud kaasa arvatud | Rack for placing the jars on the bottom |
| Temperatuur | 30-100 C |
| Toiduvalmistamise programmid | Cooking and Pasteurizing |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Viitstardi taimer | No |
| Võimsus | 2600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler electric potcooker ad 4496 stainless steelblack, 28 l, lid included, ad 4496, adler, multikupsetus





